e-shop nabídka

 

Obchodní podmínky

18+! Při doručování zásilky bude po příjemci požadováno předložení originálu dokladu totožnosti — OP, ŘP nebo cestovní pas pro ověření plnoletosti příjemce v případě, že zásilka obsahuje alkoholické nápoje.

Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží stanovené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků („kupujících").

Produkty a ceny

Uvedené ceny jsou vždy aktuální a konečné, včetně DPH. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva je naplněna, respektive uzavřena v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění předepsaných údajů v registračním formuláři, náležitostí a odsouhlasení obsahu objednávky.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího (pod podmínkou zaplacení kupní ceny) jeho převzetím.

Prodej zboží s omezením

Podle platných zákonů je nákup některých typů zboží omezen dosažením věku 18-ti let. Toto zboží je vždy označeno v jeho popisu. Svou objednávkou prohlašujete, že jste ke dni odeslání objednávky osobou starší 18 let a plně způsobilou k právním úkonům.

Platební podmínky a expediční lhůty

Základní dodací lhůta na vaši adresu je zpravidla od 1 do 3 pracovních dnů od příjmu vaší objednávky.

Platební podmínky a popis jednotlivých druhů plateb je specifikován v části Doprava a platba. Reklamační řád internetové prodejny je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek. 

Nedoručené zásilky

Pokud se zásilka vrátí jako nedoručená bez našeho zavinění (pošta adresáta nenašla, nevyrozuměla o uložení zásilky, zákazník zásilku nedopatřením nebo úmyslně nepřevzal, ap.), odešleme zákazníkovi zprávu emailem s žádostí o informaci, jak dále s jeho objednávkou naložit. Odpověď' na tuto výzvu očekáváme v termínu 7 dnů od odeslání zprávy.

Jestliže nás zákazník požádá o opětovné odeslání zásilky, doúčtujeme k celkové ceně poštovné za nevyzvednutý balík dle ceníku České pošty. Opětovné odeslání nedoručené zásilky je možné pouze na základě úhrady předem.

Pokud zákazník na naši výzvu v navrženém termínu neodpoví, objednávku stornujeme. V tomto případě bude další nákup zákazníka možný pouze po zaplacení zboží předem. Jestliže platba proběhne v pořádku, toto platební omezení pro další objednávky zrušíme.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Účastníci se ve smyslu úst. § 262 odstavec 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho úst. § 409 a násl.

Nákup zboží, které jste si v našem internetovém obchodě objednali se uskutečňuje plněním „košíku", tak jak jste zvyklí z jiných internetových obchodů.

Zakázka bude vyřízena nejpozději do 24 hodin od okamžiku odeslání a registrace zakázky na našem webu. Při platbě převodem se uvedený čas vztahuje k připsání peněz na náš účet.

Případné dotazy zodpovíme na čísle +420 777 283 314.

Doprava

Objednané zboží si lze vyzvednout přímo v naší prodejně na Vídeňské 125a v Brně, nebo nechat zaslat, případně přivézt na Vámi určenou adresu.

1. Zaslání poštou

-účtujeme poštovné dle hmotnosti a ceníku České pošty, a.s.,

- k poštovnému připočítejte ještě 40,- Kč balné. 

2. Dovoz na určenou adresu v Brně

- při objednávce do 1500,- za 150,- Kč,

- při objednávce nad 1500,- Kč zdarma.

3. Dovoz mimo Brno (do 50 km)

- je možný pouze u objednávek nad 1500,- Kč.

- cena služby je 10 Kč/km.

Platba

Platit lze hotově při převzetí zboží u nás na prodejně nebo převodem na níže uvedený účet. V tom případě JE NUTNÉ UVÉST VARIABILNÍ SYMBOL, kterým je číslo objednávky.

Unicredit Bank 2108389440/2700

Variabilní symbol = ID objednávky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


Newsletter

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 608 560 799

Kontakt na naši zákaznickou linku
Certifikat Europa
American Dream